Nowa promocja Banku Millennium. Premia 500 zł za otwarcie i używanie konta

Ruszyła promocja konta osobistego w Banku Millennium. W zamian za jego założenie i wykazanie aktywnością, na nowych klientów czeka premia pieniężna w wysokości 500 zł. Promocja trwa do 31 stycznia 2024 r.

Konto Konto Millennium 360° z bonusem możesz założyć na tej stronie promocyjnej. Tam też znajdziesz wszystkie szczegóły, jak otrzymać premię pieniężną.

W poniższym artykule znajdziesz zaś jej podsumowanie.

Jak założyć konto w promocji?

Od 1 grudnia 2023 do 31 stycznia 2024 r. wejdź na tę stronę Banku Millennium i za jej pośrednictwem załóż konto osobiste z kartą debetową. Pamiętaj, aby zaznaczyć zgody marketingowe oraz zgodę na bezpłatną usługę „Zwroty za zakupy”

Za co otrzymasz premię?

Pierwszą premię, 100 złotych, otrzymasz, jeśli w ciągu pierwszych 14 dni od otwarcia konta zasilisz je kwotą co najmniej 1000 zł. Oprócz tego, do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta zapłać kartą/BLIKIEM co najmniej 5 razy na łączną sumę min. 360 zł, a także przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Kolejny bonus, 400 zł lub 200 zł, otrzymasz, jeśli w każdym z trzech miesięcy (począwszy od drugiego pełnego miesiąca od otwarcia konta) będziesz spełniać te warunki: zasil konto kwotą min. 1000 zł; zaloguj się do aplikacji mobilnej; płać kartą co najmniej 5 razy na łączną sumę min. 360 zł. Jeżeli otwierasz konto online, pamiętaj aby dodatkowo potwierdzić swoją tożsamość w dowolnej placówce (masz na to czas do końca kwietnia lub maja – w zależności od tego, czy otworzyłeś konto w grudniu czy styczniu). Kwota premii jest uzależniona od tego, skąd będziesz otrzymywać wpływy. Jeśli będą one z tytułu pensji, stypendium, renty lub emerytury, wtedy otrzymasz 400 zł. W innym przypadku – 200 zł

Promocja Banku Millennium – dla kogo?

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli masz ukończone 18 lat, jesteś obywatelem RP, a także aktualnie nie masz konta osobistego w Banku Millennium (i nie miałeś od 1 stycznia 2020 r. do momentu przystąpienia do promocji).

Harmonogram spełniania warunków i wypłaty premii

Aby lepiej zobrazować miesiące, w których należy spełniać powyższe warunki (w zależności o tego, kiedy założyłeś konto), posłużymy się harmonogramem zawartym w regulaminie promocji. Dowiesz się z niego również, kiedy premia wpłynie na twoje konto.

Harmonogram - promocja Bank Millennium

Promocja Banku Millennium – regulamin

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie: „500 zł w zimowej promocji konta Millennium 360”

Bank Millennium: Konto Millennium 360° przez internet

Konto online przez internet - Bank Millennium

Konto Millennium 360° w Banku Millennium możesz założyć przez internet na tej stronie

  • dwie metody otwarcia przez internet: na selfie (robisz zdjęcie dowodu i nagranie głosu oraz twarzy) lub przez zalogowanie się do obecnego banku (opcja dla klientów: Alior Bank, BNP Paribas, Credit Agricole, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski, Santander Bank Polska, Bank Pekao, VeloBank)
  • darmowe posiadanie konta (bez warunków)
  • 0 zł lub 11 zł za obsługę karty debetowej. Aby uniknąć opłaty, w miesiącu zapłać kartą lub BLIKiem co najmniej 5 razy (lub raz jeśli masz mniej niż 26 lat)

Sprawdź pozostałe promocje bankowe


Oceń ten artykuł
[Głosów: 0 Średnia ocena: 0]

Dodaj komentarz