Nowa promocja Banku Millennium. Premia 600 zł za otwarcie i używanie konta

Ruszyła promocja konta osobistego w Banku Millennium. W zamian za jego założenie i wykazanie aktywnością, na nowych klientów czeka premia pieniężna w wysokości 600 zł. Promocja trwa do 25 czerwca 2024 r.

Konto Konto Millennium 360° z bonusem możesz założyć na tej stronie promocyjnej. Tam też znajdziesz wszystkie szczegóły, jak otrzymać premię pieniężną.

W poniższym artykule znajdziesz zaś jej podsumowanie.

Jak założyć konto w promocji?

Od 5 kwietnia 2024 do 25 czerwca 2024 r. wejdź na tę stronę Banku Millennium i za jej pośrednictwem załóż konto osobiste z kartą debetową. Pamiętaj, aby zaznaczyć zgody marketingowe oraz zgodę na bezpłatną usługę „Zwroty za zakupy”

Za co otrzymasz premię?

Pierwszą premię, 100 złotych, otrzymasz, jeśli w ciągu pierwszych 14 dni od otwarcia konta zasilisz je kwotą co najmniej 1000 zł. Oprócz tego, w ciągu 14 dni zapłać kartą/BLIKIEM co najmniej 1 raz na dowolną kwotę, a także przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Drugi bonus, 200 zł, otrzymasz za spełnienie tych warunków w każdym z sześciu miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta: loguj się do aplikacji mobilnej raz z miesiącu; płać kartą/BLIKiem na łączną kwotę min. 500 zł w miesiącu.

Trzeci bonus, 300 zł, dostaniesz, jeśli przez trzy kolejne miesiące będziesz otrzymywać na konto min. 1000 zł z tytułu wynagrodzenia (pensja, emerytura, renta lub stypendium). Jeśli masz poniżej 26 lat, wtedy wystarczy przelew z dowolnego źródła – nawet z twojego konta w innym banku. Warunek ten spełnij nie później niż do końca szóstego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Promocja Banku Millennium – dla kogo?

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli masz ukończone 18 lat, jesteś obywatelem RP, a także aktualnie nie masz konta osobistego w Banku Millennium (i nie miałeś od 1 stycznia 2020 r. do momentu przystąpienia do promocji).

Harmonogram wypłaty premii

Moment wypłaty premii jest uzależniony od terminu założenia konta i spełnienia warunków promocji. Z poniższego fragmentu regulaminu dowiesz się, kiedy możesz się spodziewać wypłaty bonusu:

Bank Millennium - harmonogram wypłaty premii

Promocja Banku Millennium – regulamin

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji: „Możesz zyskać 600 zł w wiosennej promocji konta”

Bank Millennium: Konto Millennium 360° przez internet

Konto online przez internet - Bank Millennium

Konto Millennium 360° w Banku Millennium możesz założyć przez internet na tej stronie

  • dwie metody otwarcia przez internet: na selfie (robisz zdjęcie dowodu i nagranie głosu oraz twarzy) lub przez zalogowanie się do obecnego banku (opcja dla klientów: Alior Bank, BNP Paribas, Credit Agricole, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski, Santander Bank Polska, Bank Pekao, VeloBank)
  • darmowe posiadanie konta (bez warunków)
  • 0 zł lub 11 zł za obsługę karty debetowej. Aby uniknąć opłaty, w miesiącu zapłać kartą lub BLIKiem co najmniej 5 razy (lub raz jeśli masz mniej niż 26 lat)

Sprawdź pozostałe promocje bankowe


Oceń ten artykuł
[Głosów: 1 Średnia ocena: 5]

Dodaj komentarz