Konto osobiste w Banku Millennium przez internet

Konto Bank Millennium przez internet

Konto osobiste Millennium 360° w Banku Millennium możesz założyć przez internet. Zrobisz to na selfie lub logując się do konta w obecnym banku. Z tego artykułu dowiesz się więcej na temat tego rachunku i o tym, jak założyć go online.

Konto w Banku Millennium przez internet – dwie opcje

Jeśli decydujesz się na założenie konta w Banku Millennium, do wyboru masz dwie opcje zrobienia tego online: na selfie i przez logowanie do obecnego banku.

Jak otworzyć konto na selfie w Banku Millennium?

Przejdź na tę stronę banku, kliknij „załóż teraz” i wybierz opcję „online na selfie”. W kolejnym kroku wykonaj zdjęcie dowodu osobistego i zrób krótkie nagranie twarzy i głosu. Wg banku, konto będzie aktywne nawet w 5 minut i będziesz mógł korzystać z aplikacji mobilnej oraz bankowości internetowej. Tymczasowy limit transakcji wychodzących: 5000 zł / miesięcznie. W ciągu 90 dni udaj się do banku aby w pełni potwierdzić tożsamość, znieść limity i odblokować funkcje.

Otwieranie konta przez logowanie do innego banku

Wejdź na tę stronę Banku Millennium, kliknij „załóż teraz” i wybierz opcję „online za pomocą logowania do innego banku”. W kolejnym kroku wybierz bank, w którym masz konto i z którego najczęściej korzystasz. Do wyboru są: Alior Bank, BNP Paribas, Credit Agricole, ING Bank Śląski, mBank, Bank Pekao, PKO BP, Santander Bank Polska, VeloBank. Po zalogowaniu na konto w innym banku, Bank Millennium potwierdzi twoje dane. Według banku, nowy rachunek będzie aktywny nawet w 15 minut i będziesz mógł korzystać z konta przez bankowość internetową oraz aplikację mobilną.

Promocja dla zakładających konto Millennium

Warto wiedzieć, że aktualnie jest dostępna promocja Banku Millennium z premią pieniężną 600 zł. Więcej w poniższym omówieniu oferty banku:

Konto osobiste Millennium 360° – najważniejsze opłaty

  • bezpłatne prowadzenie konta osobistego (bez żadnych warunków)
  • 0 zł lub 11 zł za obsługę karty debetowej. Opłaty unikniesz, jeśli zapłacisz w miesiącu co najmniej 5 razy kartą lub BLIKiem (lub raz jeśli masz mniej niż 26 lat)
  • bezpłatne wypłaty z bankomatów wszystkich polskich banków (jeśli będziesz mieć spełniony warunek płatności kartą lub BLIKiem o którym piszę powyżej)

Więcej informacji na temat konta i prowizji, znajdziesz na stronie Banku Millennium.


WOLISZ INNY BANK? SPRAWDŹ:

Konto bankowe online. Pokazuję, gdzie i jak założyć przez internet