Konto osobiste w BNP Paribas przez internet na selfie

Konto osobiste w BNP Paribas można otworzyć przez internet – na selfie. Wystarczy dowód osobisty, telefon i mniej więcej 15 minut.

Konto w BNP Paribas przez internet – jak założyć?

Aby założyć Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas przez internet, zarejestruj się na tej stronie (dzięki temu dodatkowo weźmiesz udział w promocji z bonusami dla nowych klientów). W dalszej kolejności kliknij w „Otwórz konto” i wybierz weryfikację tożsamości pomocą wideoweryfikacji (selfie) w aplikacji mobilnej.

Następnie otrzymasz smsem link, z którego pobierzesz aplikację mobilną. Po jej pobraniu, w dalszych krokach bank poprosi cię o zrobienie zdjęcia obu stron dowodu osobistego i zarejestrowanie własnej twarzy. Pamiętaj, aby zdjęcie i wszystkie elementy dowodu były wyraźne. Podczas nagrania twarzy zadbaj o to, aby w tle nie było innych osób.

W kolejnych krokach potwierdź swoje dane, zaakceptuj regulaminy bankowe i podpisz umowę o konto za pomocą kodu z smsa, który otrzymasz.

Po weryfikacji ze strony banku, otrzymasz smsa o możliwości aktywacji bankowości elektronicznej i korzystania z konta. Jak informuje bank BNP Paribas, w większości przypadków konto z dostępem do bankowości internetowej jest aktywne już tego samego dnia (dotyczy dni roboczych).

Konto w BNP Paribas przez internet na selfie

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas – najważniejsze opłaty

Decydujesz się na założenie kotna w BNP Paribas przez internet? Sprawdź najważniejsze opłaty:

  • bezpłatne prowadzenie konta osobistego (bez warunków)
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj. Unikniesz opłaty za kartę, jeśli w miesiącu zrobisz ją trzy transakcje, zalogujesz się bankowości elektronicznej i będziesz mieć wyrażone zgody marketingowe. W przypadku, gdy spełnisz tylko jeden z tych warunków (trzy transakcje kartą), wtedy opłata wyniesie 2 zł. Osoby poniżej 26. roku życia nie muszą spełniać żadnych warunków i prowadzenie karty jest dla nich darmowe
  • bezpłatne wypłaty gotówki Kartą Otwartą na Dzisiaj z bankomatów na terenie oddziałów BNP Paribas i bankomatów sieci Planet Cash (wypłaty z pozostałych maszyn to koszt 5 zł). Jeśli nie masz ukończonych 26 lat, wypłaty ze wszystkich bankomatów będą dla ciebie darmowe.

Więcej informacji na temat konta i prowizji, znajdziesz na stronie BNP Paribas.

Promocja BNP Paribas: premia za konto osobiste

Dodatkową zachętą do założenia tego konta jest aktualna promocja w BNP Paribas. Jeśli założysz konto osobiste i spełnisz proste warunki promocji, otrzymasz premię 430 zł.

Więcej informacji na temat zasad promocji znajdziesz w tym artykule: Promocja konta BNP Paribas: premia 430 zł dla nowych klientów


WOLISZ INNY BANK? SPRAWDŹ:

Konto bankowe online. Pokazuję, gdzie i jak założyć przez internet


Oceń ten artykuł
[Głosów: 0 Średnia ocena: 0]