Konto osobiste w Alior Banku przez internet

Alior Bank - konto przez internet

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku można założyć przez internet na dwa sposoby: selfie lub przelew weryfikacyjny z innego banku.

Konto w Alior Banku przez internet – dwie opcje

Jak otworzyć konto na selfie w Alior Banku?

Wejdź na tę stronę banku, kliknij „załóż konto” i wypełnij formularz. W kolejnym kroku wybierz opcję „Aplikacja mobilna”. Zobaczysz link, dzięki któremu pobierzesz aplikację Alior Mobile i to już za jej pomocą założysz konto. Aby potwierdzić swoją tożsamość, wystarczy zrobić zdjęcie dowodu osobistego a także nagrać twarz i głos.

Jak informuje bank, konto może być aktywne nawet w 15 minut po podpisaniu umowy. Konto otwarte na selfie będzie objęte limitem na wszystkie transakcje wychodzące w wysokości 60 000 zł miesięcznie.Aby wyłączyć ten limit, należy odwiedzić placówkę banku.

Otwieranie konta na przelew weryfikacyjny

Aby założyć przelewem weryfikacyjnym, wejdź na tę stronę Alior Banku, a potem wybierz opcję „Wniosek internetowy”. W następnym kroku będziesz przekierowany na stronę twojego obecnego banku, z którego wyślesz przelew weryfikacyjny.

Jak informuje bank, twoje konto będzie aktywne w ciągu jednego dnia roboczego od chwili złożenia wniosku. Pamiętaj, aby dane z wniosku o założenie konta zgadzały się z danymi w banku, z którego będziesz dokonywać przelew (np. miejsce zamieszkania, numer dowodu, ewentualne drugie imię). Musisz mieć ponadto zweryfikowaną tożsamość w banku, z którego robisz przelew weryfikacyjny (tak więc, jeśli np. założyłeś je na selfie, ale nie byłeś w banku z dokumentem, wtedy proces ten się nie powiedzie).

Konto Jakże Osobiste – najważniejsze opłaty

  • 0 zł lub 10 zł za prowadzenie konta. Opłaty unikniesz, jeśli w miesiącu otrzymasz jednorazowy wpływ min. 1500 zł lub nie masz ukończonych 26 lat
  • 0 zł lub 5 zł za obsługę karty debetowej. Aby bank nie pobrał opłaty za kartę, zapłać ją w miesiącu na co najmniej 300 zł
  • darmowe wypłaty z bankomatów Alior Banku / 2,5 zł z bankomatów pozostałych banków. UWAGA – jeśli chcesz wypłacać z bankomatów przez prowizji, możesz wybrać bezpłatnie taką korzyść (o tym, czym są korzyści piszę poniżej)
  • 2 bezpłatne korzyści do wyboru spośród tych:

Więcej informacji na temat konta i prowizji, znajdziesz na stronie Alior Banku.

Promocja w Alior Banku: premia za konto osobiste

Dodatkową motywacją do założenia tego konta może być aktualna promocja w Alior Banku. Jeśli założysz rachunek i spełnisz proste warunki aktywności, otrzymasz 500 zł premii pieniężnej.

Konto w promocji „Bankuj mobilnie – edycja XI” możesz założyć do 31 maja 2024 r. O szczegółach akcji promocyjnej dowiesz się z artykułu: Promocja w Alior Banku. Premia 500 zł dla zakładających konto osobiste


WOLISZ INNY BANK? SPRAWDŹ:

Konto bankowe online. Pokazuję, gdzie i jak założyć przez internet


Oceń ten artykuł
[Głosów: 1 Średnia ocena: 5]