Konto osobiste w Nest Banku przez internet

Konto Nest Bank przez internet

Bezpłatne konto osobiste w Nest Banku można założyć przez internet na trzy sposoby: przelew weryfikacyjny z innego banku, wideorozmowa lub selfie.

Konto w Nest Banku przez internet – opcje

Konto na przelew weryfikacyjny

Aby otworzyć konto w osobiste w Nest Banku na przelew weryfikacyjny, przejdź na tę stronę. Opcja jest dostępna, jeśli posiadasz konto w jednym z tych banków: Alior Bank, Bank Pekao, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank.

Po zatwierdzeniu wniosku, Nest Bank przekieruje cię na stronę logowania twojego aktualnego banku. Wystarczy, że się zalogujesz i potwierdzisz przygotowany przelew autoryzacyjny na kwotę 1 zł (będzie on później zwrócony).

To istotne: twój adres zamieszkania, który Nest Bank otrzyma z przelewu, musi być taki sam, jak wpisany we wniosku.

Jak informuje bank, konto założone w ten sposób będzie aktywne nawet w 15 minut i będziesz mógł korzystać z aplikacji mobilnej oraz bankowości internetowej.

Wideorozmowa z pracownikiem banku

Po złożeniu wniosku na tej stronie, połącz się z konsultantem Nest Banku i pokaż do kamery dowód osobisty. Rozmowę wideo można przeprowadzić w dni robocze w godzinach 9:00 – 19:00. Jak informuje bank, konto założone w ten sposób będzie aktywne nawet w 5 minut.

Pamiętaj by przed połączeniem udostępnić mikrofon i kamerkę w urządzeniu z którego dzwonisz oraz w przeglądarce internetowej. W trakcie rozmowy wideo przebywaj sam w dobrze oświetlonym pomieszczeniu bez innych osób. Nie możesz przeprowadzić rozmowy z miejsca publicznego (np. park, kawiarnia, galeria).

Jeśli rozmowa wideo zostanie przerwana, przejdź na nestbank.pl/wideo i połącz się ponownie.

Selfie w aplikacji

Aby założyć konto na selfie, pobierz najpierw aplikację i za jej pośrednictwem złóż wniosek. W dalszym etapie zrób zdjęcie dowodu osobistego, a także nagraj wideo zgodnie ze wskazówkami, które zobaczysz na ekranie.

Nest Konto – najważniejsze opłaty

  • 0 zł za prowadzenie konta (bez wymogu spełniania żadnych warunków)
  • 0 zł za obsługę karty debetowej (bezwarunkowo)
  • darmowe wypłaty z bankomatów Euronet w Polsce / 6 zł z bankomatów pozostałych banków
  • darmowe wypłaty BLIKiem z bankomatów wszystkich banków

Więcej informacji na temat konta i prowizji, znajdziesz na stronie Nest Banku.


WOLISZ INNY BANK? SPRAWDŹ:

Konto bankowe online. Pokazuję, gdzie i jak założyć przez internet


Oceń ten artykuł
[Głosów: 0 Średnia ocena: 0]