Konto osobiste w mBanku przez internet na selfie

Konto mBank przez internet

eKonto do usług w mBanku możesz założyć przez internet. Zrobisz to na selfie. Z tego artykułu dowiesz się, czym charakteryzuje się to konto osobiste, a także jak je otworzyć online.

Konto w mBanku na selfie – jak założyć?

Otwórz tę stronę banku na telefonie, wypełnij formularz, a w kolejnym kroku pobierz aplikację mBanku. W dalszej kolejności sfotografuj swój dowód, zrób zdjęcie twarzy i postępuj wg dalszych instrukcji. Umowę o rachunek podpiszesz kodem, który otrzymasz smsem.

Jak informuje bank, konto będzie aktywne najpóźniej w kolejnym dniu roboczym (ale zwykle dzieje się to szybciej). O tym, że możesz już z niego korzystać, dowiesz się z wiadomości mailowej.

Pamiętaj, że do czasu wizyty w banku i dodatkowej weryfikacji, musisz liczyć się z pewnymi ograniczeniami – chodzi m.in. o limity na większe płatności, brak możliwości zaakceptowania umowy kredytowej online czy też zawnioskowania o ePUAP i świadczenia 500+ czy 300+.

eKonto osobiste – najważniejsze opłaty

  • bezpłatne prowadzenie konta (bezwarunkowo)
  • 0 zł lub 9 zł za obsługę karty debetowej. Opłaty unikniesz, miesiącu zapłacisz zrobisz transakcje kartą na co najmniej 350 złotych
  • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce dla kwot powyżej 300 zł. Jeśli wypłacisz mniej niż 300 zł, wtedy prowizja wyniesie 2,50 zł

Więcej informacji na temat konta i prowizji, znajdziesz na stronie mBanku.

Promocja w mBanku: premia za konto osobiste

Dodatkową zachętą do założenia tego konta jest aktualna promocja w mBanku. Jeśli założysz konto przez aplikację lub e-dowód i wykażesz się prostą aktywnością, otrzymasz premię pieniężną 410 zł (a dla chętnych dodatkowe 120 zł za konto dla dziecka).

Konto w promocji z tymi wszystkimi bonusami możesz założyć do 5 czerwca 2024 r. O szczegółach akcji promocyjnej dowiesz się z tej strony promocyjnej banku.


WOLISZ INNY BANK? SPRAWDŹ:

Konto bankowe online. Pokazuję, gdzie i jak założyć przez internet


Oceń ten artykuł
[Głosów: 0 Średnia ocena: 0]