Konto osobiste w Santander Banku Polska przez internet na selfie

Santander Bank Polska - konto przez internet na selfie

Konto osobiste w Santander Banku Polska możesz otworzyć przez internet – na selfie. Aby to zrobić, przygotuj dowód osobisty i telefon.

Konto w Santander Banku Polska przez internet – jak założyć?

Aby otworzyć konto osobiste w Santander Banku Polska przez internet, wejdź na tę stronę, kliknij w „Otwórz konto” i wypełnij formularz.

W kolejnych krokach bank poprosi cię o weryfikację. W tym celu zrób zdjęcie dowodu osobistego, twarzy, a także wykonaj wskazany gest. Pamiętaj, aby zrobić to w dobrze oświetlonym miejscu i aby w kadrze nie było widać innych osób.

Gdy proces dobiegnie końca, oczekuj komunikatu o otwarciu konta. Otrzymasz również dostęp do bankowości internetowej, a także będziesz mógł korzystać z aplikacji Santander Mobile.

Konto Santander – najważniejsze opłaty

  • 0 zł lub 6 zł za prowadzenie konta. Aby uniknąć opłaty, w miesiącu zapłać kartą lub BLIKIEM na co najmniej 300 zł. Osoby poniżej 26. roku życia nie muszą wykonywać takiej aktywności
  • 0 zł lub 9 zł za obsługę karty debetowej. Aby uniknąć opłaty, miej spełniony warunek miesięcznych płatności kartą lub BLIKIEM na co najmniej 300 zł. Osoby poniżej 26. roku życia nie muszą spełniać żadnych warunków (prowadzenie karty jest dla nich bezwarunkowo) darmowe
  • 0 złotych za wypłatę gotówki BLIKIEM z bankomatów wszystkich banków
  • bezpłatne wypłaty gotówki kartą z bankomatów Santander Bank Polska / 3 zł za wypłatę z bankomatów innych sieci (0 złotych dla osób do 26 lat)
  • darmowe przelewy natychmiastowe Express Elixir

Więcej informacji na temat konta i prowizji, znajdziesz na stronie Santander Banku Polska.

Promocja Santander: premia za konto osobiste

Założenie konta w tym banku może się opłacić. Jeśli otworzysz konto osobiste z kartą i spełnisz proste warunki promocji, otrzymasz od Santander Banku Polska premię pieniężną 400 zł.

Więcej informacji o zasadach promocji znajdziesz w artykule: Promocja w Santander Bank Polska: premia 400 zł za założenie konta


WOLISZ INNY BANK? SPRAWDŹ:

Konto bankowe online. Pokazuję, gdzie i jak założyć przez internet


Oceń ten artykuł
[Głosów: 1 Średnia ocena: 5]