Konto osobiste w ING Banku Śląskim przez internet

ING Bank Śląski - konto przez internet - jak założyć

Konto osobiste w ING Banku Śląskim założysz przez internet na dwa sposoby: na selfie lub wykorzystując przelew weryfikacyjny z innego banku.

Konto w ING Banku Śląskim przez internet – jak założyć?

Jak otworzyć konto na selfie w ING?

Wejdź na tę stronę banku, kliknij „załóż konto”, zeskanuj kod QR swoim telefonem i przejdź do sklepu z aplikacjami. Po pobraniu aplikacji wypełnij formularz oraz wykonaj zadanie (tzn. połącz kropki na ekranie odpowiednimi ruchami głowy w czasie nie dłuższym niż 60 sekund). Pamiętaj, w trakcie łączenia kropek nie ruszaj telefonem, tylko głową. Po potwierdzeniu tożsamości otrzymasz dostęp do bankowości elektronicznej.

Otwieranie konta na przelew weryfikacyjny

Aby założyć przelewem weryfikacyjnym, wejdź na tę stronę ING, kliknij „Załóż konto” a następnie wybierz opcję „Załóż w przeglądarce”. Opcja jest dostępna, o ile masz konto osobiste w jednym z tych banków: Alior Bank, mBank, Bank Millennium, Bank Pekao, Bank Pocztowy, Santander Bank Polska. Po wykonaniu przelewu weryfikacyjnego wg instrukcji, którą zobaczysz na ekranie i potwierdzeniu tożsamości, aktywuj dostęp do bankowości elektrocznej.

To trzeba wiedzieć

Jak informuje bank, ze względów prawnych i bezpieczeństwa, zdalne metody potwierdzania tożsamości oferują ograniczony dostęp do niektórych funkcji Mojego ING. Chodzi tu m.in. o zakładanie profilu zaufanego, składanie wniosków 800+ czy zawieranie umowy o pożyczkę gotówkową na odległość.

Aby odblokować dostęp do takich funkcji, odwiedź najbliższą placówkę bankową ING, aby potwierdzić tożsamość. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą dowód osobisty.

Konto Direct w ING Banku – najważniejsze opłaty

  • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków)
  • 0 zł / 10 zł za kartę. Bank nie pobierze opłaty, jeśli w miesiącu rozliczeniowym zapłacisz zrobisz transakcje co najmniej 300 zł
  • 0 zł za wypłaty kartą i BLIKiem w bankomatach ING Banku Śląskiego i Planet Cash. Prowizja za wypłatę z pozostałych bankomatów wynosi 10 zł

Więcej informacji na temat konta i prowizji, znajdziesz na stronie ING Banku Śląskiego.

Promocja ING: premia za konto osobiste

Dodatkową motywacją do założenia tego konta może być aktualna promocja w ING Banku Śląskim. Jeśli założysz rachunek i spełnisz warunki aktywności, otrzymasz 500 zł premii pieniężnej.

Rachunek w promocji „Załóż konto i zyskaj” możesz otworzyć do 27 czerwca 2024 roku. Szczegóły oferty znajdziesz w regulaminie promocji oraz na stronie banku.


WOLISZ INNY BANK? SPRAWDŹ:

Konto bankowe online. Pokazuję, gdzie i jak założyć przez internet


Oceń ten artykuł
[Głosów: 1 Średnia ocena: 5]