Promocja konta BNP Paribas: premia 430 zł dla nowych klientów

Wystartowała nowa promocja BNP Paribas. W zamian za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków, nowy klient otrzyma 430 zł premii pieniężnej.

Promocja BNP Paribas trwa od 7 lutego do 17 maja. Konto z premią można założyć na tej stronie promocyjnej. Nie warto jednak zwlekać, bo po przekroczeniu 9 000 rejestracji, formularz zostanie zdezaktywowany.

Jak założyć konto w promocji?

Wejdź na tę stronę i wypełnij formularz rejestracyjny zaznaczając wszystkie zgody. W kolejnym kroku otwórz konto z kartą debetową (możesz to zrobić zdalnie przez wideoweryfikację)

Za co otrzymasz premię?

Pierwszą premię, 50 zł, otrzymasz za założenie konta a także aktywację karty debetowej. Kolejną (dwa przelewy po 190 zł) dostaniesz, jeśli w pierwszym i drugim miesiącu następującym po miesiącu założenia konta spełnisz wszystkie te warunki: zrobisz co najmniej 4 transakcje BLIK w miesiącu; wykonasz min. 2 przelewy po 50 zł w miesiącu; otrzymasz wpływ na konto 900 zł w miesiącu.

Kiedy wpłynie bonus?

Pierwszy bonus (50 zł) otrzymasz do końca następnego miesiąca po otwarciu konta. Wcześniej otrzymasz maila, w którym będziesz musiał podać numer konta w BNP, na które ma zostać przesłana premia. Kolejne bonusy (2 x 190 zł) do końca następnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla pełnoletnich obywateli RP, którzy nie posiadają konta w BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy, ani nie mają zawartej z tym bankiem umowy ramowej dot. rachunków bankowych, karty debetowej i elektronicznych kanałów dostępu.

Warto wiedzieć

Przykład: jeśli założysz konto i aktywujesz kartę w lutym, wtedy wymagane w promocji aktywności (płatności BLIK, 2 przelewy po 50 zł, wpływ 900 zł) spełniaj w marcu i kwietniu. W przypadku założenia konta w marcu, zacznij je spełniać od kwietnia. Jeśli zaś założysz konto w kwietniu, wtedy zacznij je spełniać od maja. Konto założone w maju = warunki spełniamy od czerwca.

Otrzymane bonusy są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych. Aby otrzymać każdą kolejną premię, musisz mieć spełnione warunki do otrzymania poprzedniej.

Regulamin promocji BNP i infolinia

Więcej informacji o promocji znajdziesz w jej regulaminie: „Promocja dla Ciebie”

Czynna jest również infolinia poświęcona wyłącznie kwestiom tej promocji: 22 299 11 50 (czynna w dni robocze w godz. 9.00-17.00).

Konto osobiste w BNP – charakterystyka

BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie przez internet

Konto online przez internet - BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas można założyć online na tej stronie

  • konto na selfie (zrób zdjęcie dowodu osobistego oraz nagraj krótkie filmiki swojej twarzy)
  • 0 zł za obsługę konta bankowego (bez warunków)
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj. Bank nie pobierze opłaty za kartę, jeśli w miesiącu zrobisz ją trzy transakcje, zalogujesz się bankowości elektronicznej i będziesz mieć wyrażone zgody marketingowe. Jeśli jednak spełnisz tylko jeden z tych warunków (trzy transakcje kartą), wtedy opłata wyniesie 2 zł. Osoby poniżej 26 roku nie muszą spełniać żadnych warunków

Sprawdź pozostałe promocje bankowe

Oceń ten artykuł
[Głosów: 2 Średnia ocena: 5]

2 komentarze do “Promocja konta BNP Paribas: premia 430 zł dla nowych klientów”

  1. A czy jeśli założę konto w takie promocji z bonusem to czy jest jakaś lojalka i muszę je utrzymywać przez jakiś określony czas po otrzymaniu nagrody?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz