Promocja konta BNP Paribas: premia 425 zł dla nowych klientów

Wystartowała nowa promocja BNP Paribas. W zamian za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków, nowy klient otrzyma 425 zł premii pieniężnej.

Promocja BNP Paribas trwa od 6 listopada 2023 do 8 stycznia 2024. Konto z premią można założyć na tej stronie promocyjnej. Nie warto jednak zwlekać, bo po przekroczeniu 9 000 rejestracji, formularz zostanie zdezaktywowany.

Jak założyć konto w promocji?

Wejdź na tę stronę i wypełnij formularz rejestracyjny zaznaczając wszystkie zgody. W kolejnym kroku otwórz konto z kartą debetową (zrób to zdalnie przez wideoweryfikację) i aktywuj kartę w ciągu 7 dni od jej otrzymania

Za co otrzymasz premię?

Pierwszą premię, 75 zł, otrzymasz za samo założenie konta. Kolejną (dwa przelewy po 175 zł) dostaniesz, jeśli w pierwszym i drugim miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty będziesz spełniać wszystkie te warunki: rób po co najmniej 3 transakcje BLIK; wykonaj przelewy na łączną kwotę min. 300 zł w miesiącu; otrzymuj na konto wpływ(y) na łączną kwotę min. 700 zł w miesiącu.

Kiedy wpłynie bonus?

Pierwszy bonus (75 zł) otrzymasz do końca następnego miesiąca po otwarciu konta. Wcześniej otrzymasz maila, w którym będziesz musiał podać numer konta w BNP, na które ma zostać przesłana premia. Kolejne bonusy (2 x 175 zł) do końca następnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla pełnoletnich obywateli RP, którzy nie posiadają konta w BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy, ani nie mają zawartej z tym bankiem umowy ramowej dot. rachunków bankowych, karty debetowej i elektronicznych kanałów dostępu.

Promocja BNP Paribas krok po kroku

Aby lepiej zobrazować zasady promocji, opiszę je krok po kroku:

KROK 1: za pośrednictwem tej strony promocyjnej otwórz konto w BNP Paribas z kartą. Aktywacja karty powinna nastąpić maksymalnie w ciągu 7 dni od jej otrzymania. Otrzymasz za to pierwszą premię – 75 zł. Wcześniej dostaniesz od organizatora promocji maila z instrukcją wypłaty tego bonusu (będziesz musiał podać numer konta w BNP Paribas, na które ma zostać wykonany przelew)

KROK 2: w pierwszym i drugim miesiącu po miesiącu aktywacji karty (w każdym z tych miesięcy), wykaż się następującą aktywnością:

  • zrób co najmniej 3 transakcje BLIK w miesiącu
  • wykonaj przelewy na łączną kwotę min. 300 zł w miesiącu
  • otrzymuj na konto wpływ(y) na łączną kwotę min. 700 zł w miesiącu

Za spełnienie powyższych warunków, otrzymasz dwa przelewy po 175 zł.

Przykład: jeśli aktywujesz kartę w listopadzie, wtedy powyższe warunki spełniaj w grudniu i styczniu

Otrzymane bonusy są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych. Aby otrzymać każdą kolejną premię, musisz mieć spełnione warunki do otrzymania poprzedniej.

Regulamin promocji BNP i infolinia

Więcej informacji o promocji znajdziesz w jej regulaminie: „Podaruj sobie prezent”.

Czynna jest również infolinia poświęcona wyłącznie kwestiom tej promocji: 22 299 11 50 (czynna w dni robocze w godz. 9.00-17.00).

Konto osobiste w BNP – charakterystyka

BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie przez internet

Konto online przez internet - BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas można założyć online na tej stronie

  • konto na selfie (zrób zdjęcie dowodu osobistego oraz nagraj krótkie filmiki swojej twarzy)
  • 0 zł za obsługę konta bankowego (bez warunków)
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj. Bank nie pobierze opłaty za kartę, jeśli w miesiącu zrobisz ją trzy transakcje, zalogujesz się bankowości elektronicznej i będziesz mieć wyrażone zgody marketingowe. Jeśli jednak spełnisz tylko jeden z tych warunków (trzy transakcje kartą), wtedy opłata wyniesie 2 zł. Osoby poniżej 26 roku nie muszą spełniać żadnych warunków

Sprawdź pozostałe promocje bankowe


Oceń ten artykuł
[Głosów: 1 Średnia ocena: 5]
Oceń ten artykuł
[Głosów: 1 Średnia ocena: 5]

Dodaj komentarz