Promocja w Alior Banku. Premia 500 zł dla zakładających konto osobiste

Trwa promocja w Alior Banku, podczas której można założyć konto osobiste z premią pieniężną 500 zł. Z oferty można skorzystać do 31 stycznia 2024 r.

Konto osobiste w tej promocji możesz otworzyć na tej stronie Alior Banku. Na niej znajdziesz również wszystkie szczegóły na temat przyznania premii pieniężnej.

W poniższym artykule znajdziesz podsumowanie zasad promocji.

Jak założyć konto w promocji?

Od 1 października 2023 do 31 stycznia 2024 r. wejdź na tę stronę Alior Banku i za jej pośrednictwem załóż Konto Jakże Osobiste z kartą na selfie. Podczas zakładania konta, wyraź zgody marketingowe.

Za co otrzymasz premię 500 zł?

Pierwsze 50 zł otrzymasz, jeśli założysz konto. Drugie 50 zł otrzymasz, jeśli zrobisz to przez selfie. Aby otrzymywać kolejne bonusy – 50 zł przez 8 miesięcy (maks. 400 zł) – w każdym miesiącu (począwszy od następnego od założenia konta): rób co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty; loguj się do najmniej raz do aplikacji mobilnej; otrzymuj zewnętrzne przelewy na sumę min. 1000 zł w miesiącu. Bonusy będą wpływać do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Dla kogo ta promocja?

Oferta adresowana jest do pełnoletnich osób, które w ciągu dwóch ostatnich lat przed złożeniem wniosku o konto w promocji nie miały konta osobistego w Alior Banku.

Promocja Alior Banku – regulamin

Więcej informacji o promocji Alior Banku znajdziesz w jej regulaminie: „Bankuj mobilnie – edycja X”

Alior Bank: Konto Jakże Osobiste przez internet

Konto bankowe online przez internet - Alior Bank

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku otworzysz szybko przez internet na tej stronie

  • dwie metody potwierdzenia tożsamości: selfie (wykonasz zdjęcie dowodu i nagranie głosu oraz twarzy) lub przelew weryfikacyjny z konta w innym banku (podczas wypełniania wniosku zostaniesz przekierowany na stronę logowania twojego banku)
  • 0 zł lub 10 zł za prowadzenie konta. Opłaty unikniesz, jeśli w miesiącu otrzymasz jednorazowy wpływ min. 1500 zł lub nie masz skończonych 26 lat
  • 0 zł lub 5 zł za obsługę karty debetowej. Aby bank nie pobrał opłaty za kartę, zapłać ją w miesiącu na co najmniej 300 zł

Sprawdź pozostałe promocje bankowe


Oceń ten artykuł
[Głosów: 0 Średnia ocena: 0]

Dodaj komentarz