Promocja w Alior Banku. Premia 500 zł dla zakładających konto osobiste

Trwa promocja w Alior Banku, podczas której można założyć konto osobiste z premią pieniężną 500 zł. Z oferty można skorzystać do 31 maja 2024 r.

Konto osobiste w tej promocji możesz otworzyć na tej stronie Alior Banku. Na niej znajdziesz również wszystkie szczegóły na temat przyznania premii pieniężnej.

W poniższym artykule znajdziesz podsumowanie zasad promocji.

Jak założyć konto w promocji?

Od 1 lutego 2024 do 31 maja 2024 r. wejdź na tę stronę Alior Banku i za jej pośrednictwem załóż Konto Jakże Osobiste z kartą na selfie. Podczas zakładania konta, wyraź zgody marketingowe.

Za co otrzymasz premię 500 zł?

Pierwsze 50 zł otrzymasz, jeśli założysz konto przez selfie. Aby otrzymywać kolejne bonusy – 50 zł przez 9 miesięcy (maks. 450 zł) – w każdym miesiącu (począwszy od następnego od założenia konta): rób co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty; loguj się do najmniej raz do aplikacji mobilnej; otrzymuj zewnętrzne przelewy na sumę min. 1000 zł w miesiącu. Bonusy będą wpływać do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Dla kogo ta promocja?

Oferta adresowana jest do pełnoletnich osób, które w ciągu dwóch ostatnich lat przed złożeniem wniosku o konto w promocji nie miały konta osobistego w Alior Banku.

Promocja Alior Banku – regulamin

Więcej informacji o promocji Alior Banku znajdziesz w jej regulaminie: „Bankuj mobilnie – edycja XI”

Alior Bank: Konto Jakże Osobiste przez internet

Konto bankowe online przez internet - Alior Bank

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku otworzysz szybko przez internet na tej stronie

  • dwie metody potwierdzenia tożsamości: selfie (wykonasz zdjęcie dowodu i nagranie głosu oraz twarzy) lub przelew weryfikacyjny z konta w innym banku (podczas wypełniania wniosku zostaniesz przekierowany na stronę logowania twojego banku)
  • 0 zł lub 10 zł za prowadzenie konta. Opłaty unikniesz, jeśli w miesiącu otrzymasz jednorazowy wpływ min. 1500 zł lub nie masz skończonych 26 lat
  • 0 zł lub 5 zł za obsługę karty debetowej. Aby bank nie pobrał opłaty za kartę, zapłać ją w miesiącu na co najmniej 300 zł

Sprawdź pozostałe promocje bankowe


Oceń ten artykuł
[Głosów: 0 Średnia ocena: 0]

Dodaj komentarz