Promocja w Santander Bank Polska: premia 500 zł za założenie konta

Ruszyła grudniowo – styczniowa promocja konta w Santander Banku Polska. W zamian za założenie rachunku z kartą debetową i wykazanie się prostą aktywnością, na nowego klienta czeka premia pieniężna 500 zł.

Konto Santander w tej promocji możesz otworzyć na tej stronie banku. Tam też znajdziesz szczegóły o warunkach przyznania premii pieniężnej.

Najważniejsze zasady promocji opisuję ponadto w poniższym tekście.

Jak założyć konto w promocji?

Między 1 grudnia 2023 a 31 stycznia 2024 r. wejdź na tę stronę Santander Banku i za jej pośrednictwem załóż wniosek o konto osobiste z kartą debetową zaznaczając wszystkie zgody marketingowe. Umowę o konto możesz zawrzeć zdalnie.

Za co otrzymasz premię 500 zł?

Premię pieniężną 150 zł otrzymasz, jeśli zapłacisz kartą lub BLIKiem na kwotę co najmniej 300 zł (uwaga: bank nie uwzględni przelewów BLIK na telefon). Warunek ten spełniaj w każdym z tych miesięcy: w styczniu i lutym (jeśli złożyłeś wniosek o konto w grudniu) lub w lutym i marcu (wiosek złożony w styczniu).

Następny bonus pieniężny – 150 zł – otrzymasz za spełnienie tych warunków w każdym z kolejnych dwóch miesięcy: loguj się co najmniej raz w miesiącu do aplikacji mobilnej banku; płać kartą lub BLIKiem na sumę co najmniej 300 zł w miesiącu; otrzymuj na konto przelew na co najmniej 1000 zł w miesiącu (ten ostatni warunek tylko dla osób, które ukończyły 26 lat). Warunki ten spełniaj w marcu i kwietniu (jeśli złożyłeś wniosek o konto w grudniu) lub w kwietniu i maju (wiosek złożony w styczniu).

Ostatni bonus pieniężny – 200 zł – otrzymasz, jeśli przez 4 miesiące będziesz płacić co najmniej 10 razy kartą debetową lub BLIKiem. Warunek ten spełniaj od stycznia do kwietnia (jeśli złożyłeś wniosek o konto w grudniu) lub od lutego do maja (wiosek złożony w styczniu).

Kto może wziąć udział?

Promocja skierowana jest do pełnoletnich osób, które od 1 stycznia 2020 r. do teraz nie miały w Santanderze konta osobistego (w tym wspólnego).

Kiedy otrzymasz premię?

Z poniższej tabelki dowiesz się, kiedy otrzymasz poszczególne bonusy:

Promocja konta Santander – regulamin

Więcej informacji o promocji Santander Banku Polska znajdziesz w regulamie: „Zyskaj do 500 zł z kontem”.

Konto osobiste w Santander Banku – charakterystyka

Santander Bank Polska: Konto Santander przez internet

Konto Santander przez internet - jak założyć

Konto Santander w Santander Banku otworzysz przez internet na tej stronie

  • konto na selfie (zrób zdjęcie dowodu, twarzy oraz wykonaj gest zgodnie z poleceniem)
  • 0 zł lub 6 zł za prowadzenie konta. Opłaty unikniesz, jeśli w miesiącu zapłacisz kartą lub BLIKIEM na co najmniej 300 zł. Osoby poniżej 26. roku życia nie muszą wykonywać tych aktywności
  • 0 zł lub 9 zł za obsługę karty debetowej. Aby uniknąć opłaty, miej spełniony warunek miesięcznych płatności kartą lub BLIKIEM na co najmniej 300 zł. Osoby poniżej 26. roku życia nie muszą wykonywać tych aktywności

Sprawdź pozostałe promocje bankowe


Oceń ten artykuł
[Głosów: 1 Średnia ocena: 5]

Dodaj komentarz