Promocja w Santander Bank Polska: premia 300 zł za założenie konta

Ruszyła kwietniowa promocja konta w Santander Banku Polska. W zamian za założenie rachunku z kartą debetową i wykazanie się prostą aktywnością, na nowego klienta czeka premia pieniężna 300 zł.

Konto Santander w tej promocji możesz otworzyć na tej stronie banku. Tam też znajdziesz szczegóły o warunkach przyznania premii pieniężnej.

Najważniejsze zasady promocji opisuję ponadto w poniższym tekście.

Jak założyć konto w promocji?

Od 1 do 30 kwietnia 2024 r. wejdź na tę stronę Santander Banku i za jej pośrednictwem załóż wniosek o konto osobiste z kartą debetową zaznaczając wszystkie zgody marketingowe. Umowę o konto możesz zawrzeć zdalnie.

Za co otrzymasz premię 300 zł?

Pierwszy bonus pieniężny – 150 zł – otrzymasz za spełnienie tych warunków w maju i czerwcu (w każdym z tych miesięcy): płać kartą lub BLIKiem co najmniej raz w miesiącu na dowolną kwotę; otrzymuj na konto przelew na co najmniej 1000 zł w miesiącu (lub 300 zł jeśli masz mniej niż 26 lat).

Następny bonus pieniężny – 150 zł – otrzymasz za spełnienie tych warunków w lipcu i sierpniu (w każdym z tych miesięcy): loguj się co najmniej raz w miesiącu do aplikacji mobilnej banku; płać kartą lub BLIKiem co najmniej raz w miesiącu na dowolną kwotę; otrzymuj na konto przelew na co najmniej 1000 zł w miesiącu (lub 300 zł jeśli masz mniej niż 26 lat).

Dla kogo ta promocja?

Promocja skierowana jest do pełnoletnich osób, które od 1 stycznia 2021 r. do teraz nie miały w Santanderze konta osobistego (w tym wspólnego).

Kiedy otrzymasz premię?

  • pierwsza premia 150 zł trafi na twoje konto do końca lipca 2024 r.
  • drugą premię 150 zł otrzymasz do końca września

Promocja konta Santander – regulamin

Więcej informacji o promocji Santander Banku Polska znajdziesz w regulaminie: „Zyskaj do 300 zł z kontem”.

Konto osobiste w Santander Banku – charakterystyka

Santander Bank Polska: Konto Santander przez internet

Konto Santander przez internet - jak założyć

Konto Santander w Santander Banku otworzysz przez internet na tej stronie

  • konto na selfie (zrób zdjęcie dowodu, twarzy oraz wykonaj gest zgodnie z poleceniem)
  • 0 zł lub 6 zł za prowadzenie konta. Opłaty unikniesz, jeśli w miesiącu zapłacisz kartą lub BLIKIEM na co najmniej 300 zł. Osoby poniżej 26. roku życia nie muszą wykonywać tych aktywności
  • 0 zł lub 9 zł za obsługę karty debetowej. Aby uniknąć opłaty, miej spełniony warunek miesięcznych płatności kartą lub BLIKIEM na co najmniej 300 zł. Osoby poniżej 26. roku życia nie muszą wykonywać tych aktywności

Sprawdź pozostałe promocje bankowe


Oceń ten artykuł
[Głosów: 1 Średnia ocena: 5]

Dodaj komentarz