Nowa promocja konta Banku Pekao. Premia 200 zł za założenie konta

Bank Pekao uruchomił 4 kwietnia 2024 nową promocję Konta Przekorzystnego. W zamian za założenie konta i wykazanie się prostą aktywnością, bank wypłaci nowemu klientowi 200 zł. Promocja potrwa do 13 czerwca 2024 r.

Konto osobiste w tej promocji możesz założyć na tej stronie Banku Pekao. Tam też znajdziesz wszystkie szczegóły na temat przyznania premii pieniężnej.

W poniższym artykule znajdziesz zaś jej podsumowanie.

Jak założyć konto w promocji?

Od 4 kwietnia do 13 czerwca 2024 r. wejdź na tę stronę Banku Pekao i za jej pośrednictwem załóż Konto Przekorzystne z kartą przez internet.

Za co otrzymasz pieniądze?

Premię 200 zł dostaniesz, gdy zrobisz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą co miesiąc przez 3 miesiące od założenia konta. Spełnianie tych warunków zacznij od kolejnego miesiąca (np. założyłeś konto w kwietniu, zacznij płacić od maja; założyłeś konto w maju – zacznij od czerwca; itp).

Promocja Pekao – dla kogo?

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli masz ukończone 18 lat, mieszkasz w Polsce, a także jeśli między 1 listopada 2021 r. a 3 kwietnia 2024 r. nie miałeś konta osobistego w tym banku (również jako współposiadacz) a także lokaty. Z promocji wykluczone są osoby, które posiadają produkt kredytowy w Banku Pekao.

Kiedy otrzymasz bonus?

Premię 200 zł otrzymasz:

  • do 15 września 2024 r. (jeśli założysz konto osobiste w kwietniu i spełnisz warunki aktywności przez 3 kolejne miesiące)
  • do 15 października (jeśli podpiszesz umowę o Konto Przekorzystne w maju i spełnisz warunki aktywności przez 3 kolejne miesiące)
  • do 15 listopada (w przypadku podpisania umowy od 1 czerwca do 13 czerwca i spełnienia warunków aktywności przez 3 kolejne miesiące)

Promocja Konta Przekorzystnego – regulamin

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji: „Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę – edycja XII”Konto oszczędnościowe na 7%

Bank Pekao ma również ofertę dla oszczędzających. Zgodnie z promocją konta oszczędnościowego (jej regulamin znajdziesz tutaj), środki do 100 tysięcy zł będą oprocentowane na 7% w skali roku przez 152 dni od dnia zawarcia umowy o Konto Oszczędnościowe.


Bank Pekao: Konto Przekorzystne przez internet

Konto bankowe online przez internet - Bank Pekao

Konto Przekorzystne w Banku Pekao możesz otworzyć online na tej stronie

  • konto na selfie. Podczas zakładania rachunku zrób zdjęcie dowodu osobistego i twarzy
  • 0 zł za prowadzenie konta – bez warunków
  • 0 zł lub 4 zł za obsługę karty debetowej. Unikniesz opłaty, jeśli w poprzednim miesiącu zapłacisz kartą co najmniej 1 raz i otrzymasz jednorazowy wpływ na min. 500 zł. Dla osób poniżej 26. roku życia karta jest bezwarunkowo darmowa

Sprawdź pozostałe promocje bankowe


Oceń ten artykuł
[Głosów: 2 Średnia ocena: 5]

Dodaj komentarz