Wystartowała promocja konta Banku Pekao. Premia 200 zł dla nowych klientów

Bank Pekao uruchomił 3 listopada 2023 nową promocję Konta Przekorzystnego. W zamian za założenie konta i wykazanie się prostą aktywnością, bank wypłaci nowemu klientowi 200 zł. Promocja potrwa do 8 stycznia 2024 r.

Konto osobiste w tej promocji możesz założyć na tej stronie Banku Pekao. Tam też znajdziesz wszystkie szczegóły na temat przyznania premii pieniężnej.

W poniższym artykule znajdziesz zaś jej podsumowanie.

Jak założyć konto w promocji?

Od 3 listopada do 8 stycznia 2023 r. wejdź na tę stronę Banku Pekao i za jej pośrednictwem załóż Konto Przekorzystne z kartą przez internet.

Za co otrzymasz pieniądze?

Pierwsze 50 złotych otrzymasz już za samo założenie konta z kartą debetową. Kolejne 150 zł dostaniesz, gdy zrobisz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą co miesiąc przez 3 miesiące od założenia konta. Spełnianie tych warunków zacznij od kolejnego miesiąca (np. założyłeś konto w listopadzie, zacznij płacić od grudnia; założyłeś konto w grudniu – zacznij od stycznia; itp).

Promocja Pekao – dla kogo?

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli masz ukończone 18 lat, mieszkasz w Polsce, a także jeśli między 1 sierpnia 2021 r. a 2 listopada 2023 r. nie miałeś konta osobistego w tym banku (również jako współposiadacz) a także lokaty. Z promocji wykluczone są osoby, które posiadają produkt kredytowy w Banku Pekao.

Kiedy otrzymasz bonus?

Pierwszą premię, 50 zł, otrzymasz na swoje konto :

  • do 15 stycznia 2024 r. (jeśli założysz konto w listopadzie)
  • do 15 lutego (jeśli podpiszesz umowę o Konto Przekorzystne w grudniu)
  • do 15 marca (w przypadku podpisania umowy w styczniu)

Drugą premię, 150 zł, otrzymasz:

  • do 15 kwietnia 2024 r. (jeśli założysz konto osobiste w listopadzie i spełnisz warunki aktywności przez 3 kolejne miesiące)
  • do 15 maja (jeśli podpiszesz umowę o Konto Przekorzystne w grudniu i spełnisz warunki aktywności przez 3 kolejne miesiące)
  • do 15 czerwca (w przypadku podpisania umowy w styczniu i spełnienia warunków aktywności przez 3 kolejne miesiące)

Promocja Konta Przekorzystnego – regulamin

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji: „Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę – edycja X”Konto oszczędnościowe na 6,5%

Bank Pekao ma również ofertę dla oszczędzających. Zgodnie z promocją konta oszczędnościowego (jej regulamin znajdziesz tutaj), środki do 100 tysięcy zł będą oprocentowane na 6,5% w skali roku przez 153 dni od dnia zawarcia umowy o Konto Oszczędnościowe.


Bank Pekao: Konto Przekorzystne przez internet

Konto bankowe online przez internet - Bank Pekao

Konto Przekorzystne w Banku Pekao możesz otworzyć online na tej stronie

  • konto na selfie. Podczas zakładania rachunku zrób zdjęcie dowodu osobistego i twarzy
  • 0 zł za prowadzenie konta – bez warunków
  • 0 zł lub 4 zł za obsługę karty debetowej. Unikniesz opłaty, jeśli w poprzednim miesiącu zapłacisz kartą co najmniej 1 raz i otrzymasz jednorazowy wpływ na min. 500 zł. Dla osób poniżej 26. roku życia karta jest bezwarunkowo darmowa

Sprawdź pozostałe promocje bankowe


Oceń ten artykuł
[Głosów: 2 Średnia ocena: 5]

Dodaj komentarz